Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tandoğan Sıhhıye Çok Yakın

  • Bolge: Ankara
  • Ülke: Turkey
  • Zip/Postal Code: 06000
  • Listelenen: Eylül 5, 2016 8:19 am
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Tandoğan ve sıhhıye birbirine çok yakın iki ilçe olmasına rağmen buralarda çalışan bayanlar arasında çok büyük farklar olmakta. En başta fiyat farkı olmak üzere buna benzer bir çok farklılık var. Tabi bazı kadınlar aynı fiyatlara kalsalarda onlarda daha önce Kızılay da bulunan bayanlar diyebiliriz. Gerçek manada bir çok farklılık var. İkinci olarak bayanlar arasında yaş farkı ve tecrübe olarakta ayrım yapmaktayız. Tandoğan daha çok kaliteli ve elit kişilerin tercihleri arasında yer alırken Sıhhıye için aynı şeyi pek söyleyemeyiz. Aksine kalite düzeyi düşük kişiler daha çok buralarda çalışmakta. Her arayanı kabul eden kızları için belli bir kaliteden söz etmek pek mümkün değil.

Yıllar Yollar Geçer Yeter Ki Ayrılık olmasın!!

Sevgilim düşmanım olabilir mi? Ayrı dünyaların insanları aşık olabilir mi? Olur da peki nasıl olur? En heyecanlı kanımızın deli aktığı yıllar üniversite yılları, dünyayı kurtarmak istiyoruz öyle ya da böyle bir ideolojimiz var arkadaşlarımız hep bizim gibi düşünen gençler ve hatta bizim gibi olmayanla selamlaşmıyoruz. Peki ya karşı taraftaki kumral kız hani ela gözlü olan? Ya da esmer çocuk hani perçemi yüzüne düştü ya rüzgarda aklınızı başınızdan aldı.

Birlikte bir hayat mümkün mü?

Siyasal olaylar ve geleceğe dönük planlar hepimizde biraz da olsa var kabul, ama acaba gereğinden fazla mı abartıyoruz. Arada uçurumlar yoksa şayet öyle ya da böyle okul bitince hepimiz kapitalizm denen çarkın dişlileri arasına girmeyecek miyiz? Kabul edelim böyle. Peki saçma sapan siyasi nedenlerle hayatımızın aşkını neden erteleyelim. Ya sonsuza kadar mutlu olacağımız insan oysa. Bu anlamda yapılan onlarca filmin hatta yazılan yüzlerce kitabın da etkisi çok büyük elbette hayatlarımızda acılı romantik hüsranla biten aşk hikayeleri beyaz perdede ne kadar güzel görünse de gerçekte acıtabilir. Buna karşın okul bitip iş aramaları başlayınca damarlarınızda akan deli kan yerini yorgun bir ter kokusuna bırakabilir. Sevdiğiniz kişinin tam karşı görüşünde bir siyasi parti kurmayı planlamıyorsanız bence aşkınızı yaşamaya bakın derim tabi aranızdaki açı 160 dereceden büyükse bir durup düşünmekte fayda var.

3256 total views, 1 today

  

Listing ID: 8057cd28e5a332c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz