Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İlişkiyi Bitiren Cümleler

  • Listelenen: Temmuz 28, 2016 8:52 am
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İlişkiyi bitiren cümleler sorusunu sorduğumuzda aklımıza bir çok söz gelmektedir. Ama ilişkinin ehli olan ankara escort bayanlarından dinleyelim birde ilişkiyi nelerin bitireceğini. Birlikteliğinizi bitirecek cümleleri kullanmaktan çekinmeniz gerekmektedir. Eğer sizler de aşağıda yazdığımız kelimeleri ilişkinizde sık sık kullanıyorsanız, o ilişki sizin yüzünüzden bitme aşamasına gelecektir. Sizler de biraz özverili davranmanız durumunda ilişkinizi rahatlıkla kurtarabilir ve birlikte olduğunuz partnerinizi mutlu hissettirebilirsiniz. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

Kendini çok bilmiş olarak gösterme

“Ben sana bunu söylemiştim” Bu kelime bir ilişki içerisinde sık sık kullanılıyorsa, artık partneriniz sizinle konuşmakta çekinecektir. Sürekli olarak ilişkiniz içerisinde sizin söyledikleriniz gerçek oluyorsa ve birlikte olduğunuz sevgiliniz sizin sözünüzü tutmayıp bir hata yaptıysa sık sık bunu onun başına kalkarak uyarmamanız gerekmektedir. İnsanların özgüveninin sarsılmasına ve yaptıklarını sizlerden gizli yapmaya neden olacaktır.

Keşke kelimesinin zararı çok

“Keşke” bu kelimeyi ilişkiniz sırasında kesinlikle kullanmamanız gerekmektedir. Çünkü bu kelime pişmanlığı belirten bir kelime olmaktadır ve sizin sık sık bu kelimeyi kullanmanız birlikteliğinizi yaşadığınız partnerinizin zoruna gitmesine bile neden olacaktır. “Onunla birlikteyken de böyle yapıyor muydun?” Kıskançlık ilişki içerisinde, ilişkiyi en çok zedeleyen ve ilişki sırasında partnerin sizden soğumasına neden olan bir durumdur. Sizden önce hayatına aldığı sevgilisini sık sık gündeme getirerek onunla olan ilişkisini sizin yaşadığınız ilişki ile kıyaslamanız ve sürekli olarak ona laf vermeniz ilişkinin bitmesine neden olacaktır. Bu yüzden geçmişe kesinlikle bakmamalı ve önünüze sürekli bakarak yaşamış olduğunuz ilişkinin daha kaliteli olması için sizlerin de üzerinize düşeni yapmanız gerekmektedir.

  

2134 total views, 1 today

  

Listing ID: 2235799c64507252

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz