Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İlişkinizi İlk Günkü Gibi Korumanın Yolları

  • Listelenen: Ağustos 15, 2016 12:25 pm
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İlişkinizi nasıl ilk gün ki gibi koruyabilirsiniz? İnsanların istekleri arasında birlikte olmaya başladığınız kişinin sizi ilk zamanlardaki gibi sevmesini istiyorsanız o zaman sizlerin de yapmanız gereken bazı uymanız gereken kurallar olacaktır. Bu kurallara uymanız durumunda tabi ki sizler de daha mutlu bir ilişkiye başlayabileceksiniz. Bir ilişki sırasında neler yapmanız gerekiyor ya da ilişkinin zaman içerisinde nasıl eskimemesini sağlarsınız diye merak ediyorsanız bu meraklarınızı sizlere bu yazımız içerisinde gidermiş olacağız. İlişkilerin her zaman için temelinde saygı olması gerekmektedir. Tabi bir çankaya escort kızı olarak Tarafların birbirine saygı ile bağlanırsa o zaman o ilişki zaman içerisinde eskimeyecek ve ilk zamanki gibi kalmasını istiyorsanız sizlerin de saygılı olmanız gerekmektedir. Ve ayrıca birkaç detayı da gözden kaçırmadığınız zaman ilişinizi sizler de ilk zamanki gibi heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Karşılılı dinlemek çok önemli 

Uzmanlar tarafından birbirinizi karşılıklı olarak dinlemeniz gerektiğini sık sık söylüyorlar. Bir sorun olsa da olmasa da sizlerde birlikteliğinizi yaşadığınız insanı dinlemelisiniz. Sizlere herhangi bir şey anlattığı zaman telefonunuzla oynamak yerine pür dikkat bir şekilde onu dinlemeniz gerekmektedir. Bu hem onu dinlediğinize hem de saygı duyduğunuza işaret edecektir.

Her insan hata yapar

Unutmayın ki her insan hata yapacaktır. Önemli olan bu yaptığı hatadan bir ders çıkarmak gerekmektedir. Birlikteliğinizi yaşadığınız insanla beraber olurken mutlaka yapılan hataları uzatmamalı ve affetmeniz gerekmektedir. Ve yapılan hatayı sürekli olarak onun yüzüne vurup affettiğinizi belirtmeden bir ilişki yaşamanız gerekmektedir. 

ankara-cankaya

Etiket yok

17589 total views, 1 today

  

Listing ID: 36557b1b3768647e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz